Menu
header photo

The Love of Riise 086

pozycjonowany71's blog

20 złotych wskazówek w temacie pozycjonowanie

Tanie pozycjonowanie - nietrudny tryb by Twoja witryna internetowa www wzleciała nad konkurencję

Kiedy Globalna sieć wchodził pod strzechy pozycjonowanie nie było jeszcze aż tak znaczące. Jeżeli byliśmy pochłonięci pewnym zagadnieniem to musieliśmy wiedzieć adres poszczególnej witryny internetowej lub korzystaliśmy wraz z katalogów
netowych które zbierały witryny internetowe do odpowiednych działów. Wraz z progresem światowej sieci coraz znamienitrzą famę uzyskiwały wyszukiwarki internetowe za pomocą których mieliśmy możliwość wyszukać przyciągające nas treści. Na czas dzisiejszy najbardziej popualrną z nich jest oczywiście Google chociaż egzystują również jego alternatywy np. Bing lub Yahoo. Aczkolwiek pewnie nikt nie posiada wątpliwości że to owoc pracy korporacji z siedzibą w Mountain View jest hegemonem na naszym polu. Możemy się na to obrażać ale to i tak nie odmieni istniejącego stanu materii. Gada się nawet, że jeżeli czegoś nie ma w Google to nie istnieje jak i również jest to po frakcji fakt. Mamy możliwość się zżynać na taki stan spraw ale nie dysponujemy niemniej jednak nawet narzędzi żeby to odmienić. Stan sprawy potrzebuje jedynie naszej akceptacji. Krocząc dalej tym tropem wskazane jest wspomnąć jak wielkie znaczenie odgrywają przeszukiwania Google po aktualnym marketingu tzw. e -commerce i problem pozycjonowania. Kiedyś wystarczyła zwyczajna strona internetowa by zaistnieć w internecie. W dniu dzisiejszym jest to podstawa wyjąwszy której mnóstwo firm nie zaakceptować ma szans na koszty utrzymania się na powierzchni. Użytkownik poszszukający danego produktu lub usługi szuka najczęściej przy sieci internetowej, frapuje się i w dalszej kolejności dokonuje decyzji na temat nabyciu. Jeżeli prowadzisz prywatne przedsiębiorstwo to bez 2 zdań powinieneś zainwestować w pozycjonowanie.

Teraz należy osobiście ogłosić wiele wyrażeń na temat pozycjonowaniu.
W ogólności powinno się powiedzieć, iż jest to seria różnorakich działań które mają na celu zamieszczenie polskiej witrynki na jak najważniejszej pozycji w wynikach wyszukań Google. Badania statystyczne przejrzyście demonstrują, iż liczy się tutaj faktycznie tylko i wyłącznie naczelna strona z efektami. Jeżeli nasza witryna www odnajdzie się na kolejnych to nie mamy większych szans dzięki zaistnienie on-line a naszym samym świadomości potencjalnych klientów. Jeżeli jednak już znajdziesz się na pierwszej stronie www (a w zasadzie Twoja strona www) to największą kilkalność mają strony będące w czołówce wyszukań. Plus minus od pierwszego do trzeciego (nie uwzględniamy oczywiście ludzi witryn które zostały opłacona i jako reklamy w każdej sytuacji są na czele).

Pozycjonowanie konstruuje się przede każdemu z czynności o charakterze SEO. Rozumiemy tutaj w pierwszej kolejności takie rzeczy jak prawidłowo dobrane słowa kluczowe pod pozycjonowanie (słowa poprzez które ewentualny Internauta zostanie poszukiwał i do naszą firmę trafi). Np. jeżeli kierujemy zakład fotograficzny to zostały by to takiego typu wyrazy jak: foto, fotografie, fotki, zdjęcia do dokumentów, wywoływanie zdjęcia, drukowanie zdjęcia, tanio foto tanie zdjęcia i tym podobne. Dodatkowo należałoby wspomnieć o zlokalizowaniu naszego punktu tj. nazwa miasta ewentualnie okolicy w którym znajduje się nasz punkt, w takowym przypadku fraza przyjęła by postać np. foto warszawa. Oczywiście punktów zajmujących się zdjęciami jest wiele natomiast co za tym idzie tego rodzaju fraza wydaje się być w dużym stopniu konkurencyjna co powoduje że nasze działania powinny zostać jeszcze wzmocnione za pośrednictwem szereg innych czynności. O ile dopiero budujemy naszą stronę internetową to zwróćmy uwagę jakie słowa umieszczamy na własnej stronie. Robot googla innymi słowy program przeszukujący odmęty necie jest tak skonstruowany, iż widzi jedynie tekst przy postaci danego kodu np. html. W związku z tym na własnej witrynie winny się odszukać takie słowa jak nadmienione już: foto, najlepsze foto itp.

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.